OSP Trybsz
Przekaż nam swój 1% podatku! Strona Główna Forum Galeria Linki Pogoda Darmowa bramka SMS20. Czerwiec 2021
Nawigacja
Przekaż nam swój 1% podatku!
Strona Główna
Historia OSP Trybsz
Zarząd OSP Trybsz
Ekipa
MDP
Sprzęt
Wezwania
Ciekawostki
Forum
Galeria
Przyjaciele
Odeszli z Naszych szeregów
Linki
Kontakt
Szukaj

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 42
Najnowszy Użytkownik: kazio
Ostatnio online
Prezes 1 week
klojek 4 weeks
Bodzio20698 weeks
zdzisiek406 weeks
wojtek99440 weeks
Naczelnik OSP525 weeks
Mariusz533 weeks
Piotrek12533 weeks
BigJoe547 weeks
hanka551 weeks
Kontakt z Adminem
>
Kalendarz
Polecamy
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.plOSP Jaworzno os.Stałe


OSP Stare Kurowo


Witamy !!
Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu.

Przekaż nam swój 1% podatku !
Odpust parafialny Św.Elżbiety
NewsyZapraszamy wszystkich członków OSP seniorów jak i MDP do udziału w jutrzejszych tj,19.11,2017 głównych uroczystości ku czci.Św.Elżbiety .Prosimy o niezawodne przybycie .Zbiórka o godz. 10.30 w remizie OSP. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Uroczytość poświęcenia i przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz sprzętu strażackiego


Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu serdecznie zaprasza na uroczystość poświęcenia i przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz sprzetu strażackiego w dniu 1 października 2017r. (Niedziela).

Program uroczystości :
10.15 – Zbiórka pododdziałów OSP na placu Remizy w Trybszu
10.45 – Wymarsz pododdziałów do Kościoła na Mszę Św.
11.00 – Uroczysta Msza Św. w Kościele w Trybszu
12.00 – Przemarsz poddodziałów na plac uroczystości
12.15 – Raport i przegląd pododdziałów
- podniesienie flagi na maszt
- otwarcie uroczystości
-przemówienie okolicznościowe
- poświęcenie samochodu i sprzętu strażackiego
- przekazanie samochodu
- odznaczenie zasłużonych członków OSP
- wystąpienia zaproszonych gości
- wpisy do księgi pamiątkowej
19.00 – Zabawa taneczna z zespołem ŚPASY
ZAPRASZAMY!!!
"Ogrywanie Moji" i pielgrzymka Samochodowa do Ludźmierza
NewsySzanowni druhowie w tym roku i w tym dniu wyjątkowo przypadło nam wsiąść udział w dwóch miejscach jednocześnie .I tak po pierwsze tradycyjnie delegacja z pocztem sztandarowym weźmie udział w "XIII już Samochodowej pielgrzymce Strażaków Drogą Papieską z Krzeptówek połączoną z obchodami Dnia Strażaka oraz uroczystą Mszę Św.z okazji 20-lecia wizyty Św.Jana Pawła II w Ludźmierzu. Pozostali strażacy też jak na tradycję przystało w latach poprzednich weźmiemy udział w dniu 04-06-2017r będziemy "Ogrywali Moje". W związku z tym zbiórka wszystkich strażaków OSP,KDP,MDP o godz.12.00 w Remizie OSP Trybsz. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Długo wyczekiwany Nowy Samochód Volvo w Naszej Remizie
NewsyW dniu wczorajszym wczesnym popołudniem długo wyczekiwany samochód ratowniczo-gaśniczy marki Volvo jest już w Naszej remizie. Dla Nas strażaków jest to wielkie wydarzenie, bo dostaliśmy nowe skuteczne narzędzie do próby przeciwstawieniu się żywiołom ognia i wody i innych zdarzeń. Coraz częściej jesteśmy wzywani, kiedy na głos syreny alarmowej trzeba jechać i próbować się przeciwstawić w miarę swoich możliwości sprzętowych tym żywiołom udzielić pomocy czy to wypadkach czy i innych zdarzeniach, ale żeby to robić dobrze oprócz wspomnianego narzędzia, jakim myślę, że będzie ten samochód to najważniejszym elementem w tej całej służbie jest czynnik ludzki, strażak-ratownik –ochotnik gotowy nieść bezinteresowną pomoc bliźnim o każdej porze dnia i nocy i był bezpieczny w akcji ale i w jeździe do tej akcji. Przy tej to okazji już dzisiaj pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i Nas wspierali w całej tej machinie naboru rozstrzygnięcia konkursu realizacji i przekazania w Nasze ręce. Serdecznie w imieniu strażaków i mieszkańców Trybsza dziękujemy począwszy od W-ce Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Wojciecha Kozaka, Radnego wojewódzkiego Pana Stanisława Barnasia, trzeba tu jasno powiedzieć by się pewnie nie udało. Także słowa podziękowania kierujemy do tych wszystkich, co się w jakiś sposób przyczynili do tego sukcesu m. innymi Radzie Gminy Łapsze Niżne za środki na ten projekt, Panu Posłowi na Sejm RP, a zarazem i Prezesowi ZOWZOSP RP woj. małopolskiego Edwardowi Siarce, Wójtowi Gminy Łapsze Niżne Jakubowi Jamróz, pracownikom Gminy Łapsze Niżne, którzy byli zaangażowani w ten projekt i innym, nie można zapomnieć o środkach przeznaczonych do tej pory na zakup sprzętu i umundurowania bojowego na ręce Sołtysa Pana Marka Pawlica wraz Radą Sołecką wsi Trybsz, Leśnej Wspólnocie Urbarialnej w Trybszu także o niektórych Naszych Strażakach, tych, którzy byli i są nadal bezpośrednio zaangażowani w to dzieło, ale na wyróżnienia przyjdzie na to odpowiedni czas. Tak od całego Zarządu OSP Trybsz z serca „Bóg Zapłać” i niech Nam ten samochód wszystkim służy w imię naszego strażackiego hasła „Bogu na Chwałę a bliźnim na pomoc” oby jak najrzadziej było trzeba ją nieść. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Dzień Strażaka 2017
NewsyTradycyjnie już zapraszamy wszystkich strażaków czynnych, wspierających, MDP w mundurach wyjściowych na Mszę, św. która zostanie odprawiona przez o.Rajmunda Naszego Proboszcza i strażaka w „Intencji strażaków żywych i zmarłych OSP Trybsz ”na o godz.11.00 03-05-2017r.W związku z tym zarządzamy zbiórkę o godz. 10.30, po której przemarsz do kościoła na Mszę Św.
O ile pogoda pozwoli to po nabożeństwie odbędą się posiady przy ognisku na Boisku sportowym LZS "Skałki Trybsz".

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Nasze święto odbywało się w spokoju i radości.
Z tej to okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu w imieniu swoim jak i całej społeczności Trybsza za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.
Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Zebranie sprawozdawcze z działalności za rok 2016
NewsyZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu,serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, MDP,KDP, Radnego naszej miejscowości, Zarząd Stowarzyszenia "Przełom",Zarząd Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu oraz Sołtysa wsi Trybsz wraz z Radą Sołecką oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością na zebranie sprawozdawcze dotyczące działalności za rok 2016,które odbędzie się 18.02.2017r (SOBOTA) o godz.18.00 w Remizie OSP Trybsz.(Obecność członków OSP,MDP,KDP obowiązkowo w mundurach wyjściowych)
P.S.
PONADTO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO ZEBRANIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH KANDYDATÓW PRAGNĄCYCH WSTĄPIĆ W NASZE SZEREGI CZY TO DO OSP,MDP,KDP
Zarząd OSP w Trybszu.
Odpust Św.Elżbiety
NewsyZapraszamy wszystkich członków seniorów jak i MDP do udziału głównych uroczystościach odpustowych które odbędą się w tym roku 13.11.2016r(Niedziela) Tak że,prosimy o niezawodne przybycie .Zbiórka o godz. 10.30 w remizie OSP. (W miarę możliwości ministranci także). Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Tegoroczne "Ogrywanie Moji"
NewsySzanowni druhowie tak jak na tradycję przystało w latach poprzednich weźmiemy udział w dniu15-05-2016r będziemy "Ogrywali Moje". W związku z tym zbiórka wszystkich strażaków OSP,KDP,MDP o godz.12.30 w Remizie OSP Trybsz ,tak żeby wyruszyć jak najszybciej bo o godz 18.00 w kościele będzie udzielany Sakrament Bierzmowania .Dlatego pełna mobilizacja bo jeszcze na dodatek jest mecz piłki nożnej naszego trybskiego LZS "Skałki Trybsz"w Trybszu o godz.17.00 w którym także biorą udział zawodnicy ,którzy są strażakami dlatego liczy się każdy na "Ogrywanie Moji'' .Sporo zadań prosimy o pełna mobilizację. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Dzień Strzażaka 2016
NewsyTradycyjnie już zapraszamy wszystkich strażaków czynnych, wspierających, MDP w mundurach wyjściowych na Mszę, św. która zostanie odprawiona przez o.Rajmunda Naszego Proboszcza i strażaka w „Intencji strażaków żywych i zmarłych OSP Trybsz ”o godz.08.00 03-05-2016r.W związku z tym zarządzamy zbiórkę o godz. 07.30, po której przemarsz do kościoła na Mszę Św.
O ile pogoda pozwoli to po nabożeństwie odbędą się posiady przy ognisku na Boisku sportowym LZS "Skałki Trybsz".

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Nasze święto odbywało się w spokoju i radości.
Z tej to okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu w imieniu swoim jak i całej społeczności Trybsza za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.
Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Zaproszenie na zebranie sprawozdawczo -wyborcze z działalności za rok 2015.
NewsyZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu,serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, MDP,KDP, Radnego naszej miejscowości, Zarząd Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu oraz Sołtysa wsi Trybsz wraz z Radą Sołecką oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością na zebranie sprawozdawczo-wyborcze dotyczące działalności za rok 2015,które odbędzie się 23.01.2016r (SOBOTA) o godz.18.00 w Remizie OSP Trybsz.(Obecność członków OSP,MDP,KDP obowiązkowo w mundurach wyjściowych)
P.S.
PONADTO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO ZEBRANIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH KANDYDATÓW PRAGNĄCYCH WSTĄPIĆ W NASZE SZEREGI CZY TO DO OSP,MDP,KDP
Zarząd OSP w Trybszu.
Winszujemy na to Boże Narodzenie
Święta Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia
spełniają się w każdym momencie.

Zarząd OSP Trybsz.
Strona 4 z 22 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wspierają nas


Alarmowanie
112
Polub nas na Facebook'u!
Plub nasz profil na Facebook'u!
Zegarek ;)


Nasz adres...
Ochotnicza Straż Pożarna w Trybszu
Ul.Św.Elżbiety 82
34-442 Trybsz

Gmina: Łapsze Nizne

Powiat: nowotarski

Województwo: małopolskie

Widok na Trybsz z .... kosmosu ;)
10 Przykazań Strażaka
Na Forum
Najnowsze Tematy
Izba Tradycji OSP Tr...
Lodowisko...
Manewry, akcje!!
Zawody, zawody, zawo...
Regulamin :)
Najciekawsze Tematy
Lodowisko... [5]
Izba Tradycji OSP... [3]
Witam !! [2]
Manewry, akcje!! [0]
Zawody, zawody, z... [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zdzisiek
12/07/2013 00:50
bogus nie 08.07.2013r.ale 14.07 2013r. zaw0dy

zdzisiek
23/12/2012 00:13
wesołych świąt bożego narodzenia szczęśliwego nowego roku jak najmniej interwencji a dużo imprez zycżą druchowie z łapsz wyżnych

Bodzio206
15/05/2012 16:04
Przypominam wszystkim!! Jutro na 15:30 wszyscy w mundurach strażackich w remizie!!

zdzisiek
06/11/2011 20:52
gratulacje za zajecie drugiego i trzeciego miejsca w powiatowych zawodach pozarniczych przez druzynny mdp .oby tak dalej

klojek
16/10/2011 11:00
Zdjecia z powiatowych zawodów juz dostępne w galeri. przypomnijmy ze dziewcznyny z MDP zajęły II miejsce, chłopcy III smiley

Bodzio206
13/06/2011 10:46
https://picasaweb.google.
com/106237428603091530731
/WojewodzkiDzienStrazakaL
udzmierz2011?authkey=Gv1s
RgCOHcpqvyqPvHgAE Link do zdjęć z Ludźmierza


Bodzio206
05/06/2011 00:43
Przypominam, BUS jutro o 11:30 pod remizą!!

Naczelnik OSP
01/05/2011 22:22
Zapraszam wszystkich na MSZĘ ŚWIĘTĄ 3MAJA na 8:00.Zbiórka o7:30pod remizą

Bodzio206
24/12/2010 16:46
Wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze, zdrowia i spokoju. Życzy druh Bodzio z rodzinąsmiley

Bodzio206
14/11/2010 21:26
W dziale ciekawostki dostępna jest prezentacja OSP Trybsz - sto lat minęło wiek przed nami

Archiwum
Webmaster © OSP TRYBSZ


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie