OSP Trybsz
Przekaż nam swój 1% podatku! Strona Główna Forum Galeria Linki Pogoda Darmowa bramka SMS20. Czerwiec 2021
Nawigacja
Przekaż nam swój 1% podatku!
Strona Główna
Historia OSP Trybsz
Zarząd OSP Trybsz
Ekipa
MDP
Sprzęt
Wezwania
Ciekawostki
Forum
Galeria
Przyjaciele
Odeszli z Naszych szeregów
Linki
Kontakt
Szukaj

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 42
Najnowszy Użytkownik: kazio
Ostatnio online
Prezes 1 week
klojek 4 weeks
Bodzio20698 weeks
zdzisiek406 weeks
wojtek99440 weeks
Naczelnik OSP525 weeks
Mariusz533 weeks
Piotrek12533 weeks
BigJoe547 weeks
hanka551 weeks
Kontakt z Adminem
>
Kalendarz
Polecamy
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.plOSP Jaworzno os.Stałe


OSP Stare Kurowo


Witamy !!
Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu.

Przekaż nam swój 1% podatku !
20-lecie Koła Nr 1Trybsz przy Związku Spisz w Chicago
InfoZ okazji jubileuszu 20 – lecia założenia i nieprzerwanej działalności w dowód uznania Wam rodakom jako jednym z pierwszych tak zorganizowanych i zrzeszonych miejscowości Spiskich, jakim stał się niewątpliwie Trybsz, wokół Koła Nr 1 Trybsz przy Związku Spisz w Chicago, w Ameryce Północnej, przy tej okazji składamy Panu Prezesowi oraz wszystkim członkom Związku serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia.
Gratulujemy Waszej prężnej działalności koncentrującej się na zachowaniu naszych wspólnych wartości – wiary, kultury, spiskiej tradycji i obyczaju z troską przekazywanej młodemu pokoleniu oraz trwałej więzi ze „Starą Ojczyzną”, jaką jest Polska.
Dziękujemy za utrzymywanie stałej łączności z rodzinnym Trybszem oraz za okazaną wszelką pomoc dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu, która jest dla nas swoistym wyrazem solidarności ze środowiskami i instytucjami troszczącymi się o bezpieczeństwo mieszkańców w ojczyźnie oraz sąsiednich miejscowości, turystów wymagających wparcia w ratowaniu życia i mienia.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie skierowane do naszej jednostki OSP Trybsz, jako Zarząd OSP z przyczyn formalnych braku wizy nie możemy uczestniczyć w tym jubileuszu. Nie mniej jednak łączymy się z Wami w tym dniu za pośrednictwem naszego Druha o. Rajmunda i z Jego rąk pragniemy przekazać skromną pamiątkową parzenicę wraz z listem gratulacyjnym na ręce Pana Prezesa oraz całego Koła Nr 1 Trybsz przy Związku Spisz w Chicago oraz wszystkim osobom wspierającym Waszą działalność, a przy tym jeszcze raz życzyć wszelkiej pomyślności na dalsze lata działalności, od najmłodszych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, a także druhen i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu.
Z wyrazami uznania Zarząd OSP Trybsz.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2018 w dniu 09.02.2019r o godz19.00
InfoOchotnicza Straż Pożarna Trybsz , 02.02.2019 r.
w Trybszu

ZAPROSZENIE


Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu ‚
serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, KDP, MDP, Radnego naszej miejscowości , Sołtysa wraz z Radą Sołecką , Zarząd Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu , Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Przełom" w Trybszu oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością, na zebranie sprawozdawcze za rok 2018,które odbędzie się 09.02.2019 r. (SOBOTA) o godz.19.00 w Remizie OSP Trybsz.

(Przypominamy, że obecność członków OSP, KDP, MDP jest obowiązkowa i to w mundurach wyjściowych)


P.S.
PONADTO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO ZEBRANIE WSZYSTKICH KANDYDATÓW CHĘTNYCH , WSTĄPIĆ W NASZE SZEREGI CZY TO DO OSP MDP ,KDP Zapisy w dniu zebrania.


Zarząd OSP w Trybszu.

Odpust parafialny ku czci Św.Elzbiety jak również poświęcenie figury Św.Floriana na ścianę frontową Remizy
NewsyZapraszamy wszystkich członków OSP seniorów jak i MDP do udziału w jutrzejszych tj.18.11.2018r głównych uroczystości ku czci Św.Elżbiety, jak również podczas tej mszy uroczyście zostanie poświęcenie figura Św.Floriana na ścianę frontową Remizy .Prosimy o niezawodne przybycie .Zbiórka o godz. 10.30 w Remizie OSP. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
"Warsztaty Ratownicze Trybsz 2018"
NewsyZapraszamy wszystkich członków OSP Trybsz na sobotę 16.06.2018 o godzinie 9:00 na boisko sportowe w Trybszu gdzie odbędą się "Warsztaty Ratownicze Trybsz 2018" , na którym będziemy zgłębiać wiedzę z ratownictwa technicznego oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy podczas trwania warsztatów i jako organizatorzy mamy sporo do ogarnięcia w przygotowaniu tych warsztatów jak również w zabezpieczeniu technicznym tej imprezy.
P.S
Bardzo prosimy o czynne uczestnictwo tak żeby jak największa liczba naszych członków skorzystała z pogłębienia tej wiedzy a przy okazji i pomóc czynnie całemu przedsięwzięciu logistycznemu całej tej imprezy.
"Nie stój ,ale ratuj -nauka pierwszej pomocy"
NewsyOchotnicza Straż Pożarna w Trybszu zaprasza mieszkańców na szkolenie udzielania pierwszej pomocy w ramach projektu realizowanego przez Nasza jednostkę OSP przy wsparciu finansowym w wysokości 7500zł z Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego pt."Nie stój ,ale ratuj -nauka pierwszej pomocy". Zapraszamy wszystkich mieszkańców gości oraz turystów na to szkolenie do Remizy OSP Trybsz w najbliższą Niedzielę 27.05.2018r rozpoczęcie o godz.15.00
Dzień strażaka 2018 r W SOBOTĘ
InfoTradycyjnie już zapraszamy wszystkich strażaków czynnych, wspierających, MDP w mundurach wyjściowych na Mszę, św. która zostanie odprawiona przez Proboszca O,Rajmunda w „Intencji strażaków żywych i zmarłych OSP Trybsz ”na o godz.19.00 05-05-2018r SOBOTA .
W związku z tym zarządzamy zbiórkę o godz. 18.30, po której przemarsz do kościoła na Mszę Św.
O ile pogoda pozwoli to po nabożeństwie tradycyjnie odbędą się posiady przy ognisku na Boisku sportowym LZS "Skałki Trybsz" albo w Remizie.

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Nasze święto odbywało się w spokoju i radości.
Z tej to okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu w imieniu swoim jak i całej społeczności Trybsza za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.
Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Ćwiczenia KSRG pow. nowotarskiego w Trybszu na rzece Białka
InfoW niedzielę 15.04.2018r. w Trybszu na rzece Białce odbyły się ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego, organizowane przez KP PSP w Nowym Targu dla jednostek KSRG z powiatu Nowotarskiego, które miały na celu przypomnienie i przećwiczenie wszystkich podstawowych działań stosowanych w ratownictwie wodnym na rzekach górskich. W ćwiczeniach brały jednostki OSP Trybsz ,OSP Szaflary, OSP Nowy Targ ,OSP Ostrowsko, OSP Maniowy oraz JRG Nowy Targ
Radosnego Alleluja,Aleluja Jezus żyje....
Wesołego Alleluja
Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. a w Poniedziałek mokrego Śmigusa dla wszystkich druhen, panien i kobiet .Życzy Zarząd OSP Trybsz wraz druhnami i druhami.Wesołych Świąt!

Zebranie sprawozdawcze za 2017r w dniu 17.02.2018r o godz19.00
NewsyOchotnicza Straż Pożarna Trybsz , 10.02.2018 r.
w Trybszu

ZAPROSZENIE


Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu ‚
serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, KDP, MDP, Radnego naszej miejscowości , Sołtysa wraz z Radą Sołecką , Zarząd Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu , Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Przełom" w Trybszu oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością, na zebranie sprawozdawcze za rok 2017,które odbędzie się 17.02.2018 r. (SOBOTA) o godz.1900 w Remizie OSP Trybsz.

(Przypominamy, że obecność członków OSP, KDP, MDP jest obowiązkowa i to w mundurach wyjściowych)


P.S.
PONADTO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO ZEBRANIE WSZYSTKICH KANDYDATÓW CHĘTNYCH , WSTĄPIĆ W NASZE SZEREGI CZY TO DO OSP MDP ,KDP Zapisy w dniu zebrania.


Zarząd OSP w Trybszu.


Święta Bożego Narodzenia
ŚwiętaNa Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok 2018 dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego , życzy Zarząd OSP Trybsz

Oto owoce deklaracji Wójta ,że nie będzie pogłebiania podziałów .......
NewsyOchotnicza Straż Pożarna w Trybszu pragnie wyrazić podziękowanie dla firmy Jaróg Nowy Targ za okazane wsparcie w postaci nieodpłatnego remontu pompy szlamowej.
Koszt remontu miał zostać poniesiony przez Gminę, ale mimo wcześniejszych ustaleń Wójt przerzucił obowiązek zapłaty na Naszą jednostkę. W takiej sytuacji firma Jaróg zdecydowała się zwolnić Nas z opłaty za usługę.
Dziękujemy .
Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wspierają nas


Alarmowanie
112
Polub nas na Facebook'u!
Plub nasz profil na Facebook'u!
Zegarek ;)


Nasz adres...
Ochotnicza Straż Pożarna w Trybszu
Ul.Św.Elżbiety 82
34-442 Trybsz

Gmina: Łapsze Nizne

Powiat: nowotarski

Województwo: małopolskie

Widok na Trybsz z .... kosmosu ;)
10 Przykazań Strażaka
Na Forum
Najnowsze Tematy
Izba Tradycji OSP Tr...
Lodowisko...
Manewry, akcje!!
Zawody, zawody, zawo...
Regulamin :)
Najciekawsze Tematy
Lodowisko... [5]
Izba Tradycji OSP... [3]
Witam !! [2]
Manewry, akcje!! [0]
Zawody, zawody, z... [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zdzisiek
12/07/2013 00:50
bogus nie 08.07.2013r.ale 14.07 2013r. zaw0dy

zdzisiek
23/12/2012 00:13
wesołych świąt bożego narodzenia szczęśliwego nowego roku jak najmniej interwencji a dużo imprez zycżą druchowie z łapsz wyżnych

Bodzio206
15/05/2012 16:04
Przypominam wszystkim!! Jutro na 15:30 wszyscy w mundurach strażackich w remizie!!

zdzisiek
06/11/2011 20:52
gratulacje za zajecie drugiego i trzeciego miejsca w powiatowych zawodach pozarniczych przez druzynny mdp .oby tak dalej

klojek
16/10/2011 11:00
Zdjecia z powiatowych zawodów juz dostępne w galeri. przypomnijmy ze dziewcznyny z MDP zajęły II miejsce, chłopcy III smiley

Bodzio206
13/06/2011 10:46
https://picasaweb.google.
com/106237428603091530731
/WojewodzkiDzienStrazakaL
udzmierz2011?authkey=Gv1s
RgCOHcpqvyqPvHgAE Link do zdjęć z Ludźmierza


Bodzio206
05/06/2011 00:43
Przypominam, BUS jutro o 11:30 pod remizą!!

Naczelnik OSP
01/05/2011 22:22
Zapraszam wszystkich na MSZĘ ŚWIĘTĄ 3MAJA na 8:00.Zbiórka o7:30pod remizą

Bodzio206
24/12/2010 16:46
Wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze, zdrowia i spokoju. Życzy druh Bodzio z rodzinąsmiley

Bodzio206
14/11/2010 21:26
W dziale ciekawostki dostępna jest prezentacja OSP Trybsz - sto lat minęło wiek przed nami

Archiwum
Webmaster © OSP TRYBSZ


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie